.:Velké Hamry - Frýdlant:.

Velké Hamry vs. Frýdlant 3 - 2 (2 - 1)

Zápas začali lépe domácí a hned v 9. minutě hlavou zavěsil Prousek po Urbancově centru. V zápětí šel opět Vladimír Prousek sám na brankáře, přičemž byl stažen za dres na úrovni vápna Mirkem Stejskalem a následovala červená karta. Trestný kop zastavila frýdlantská zeď. V deseti bojující hosté nic nezabalili. Naopak. Donutili Hamry k chybám a výsledkem bylo vyrovnání ve 38. minutě, když roh Romana Foldy donesl do branky Honza Šindler. Hamry přece jenom šly do kabin s vedením v zádech. Druhý gól, a to doslova do šatny, vstřelil Prousek po nabídce Průchy. Po změně stran se hra jevila vyrovnanou. Šance měly oba týmy. Hamrovský Říha pálil pod břevno, odkud mu brankář Martin Götz vyškrábl balón na roh. Po něm se po levé straně prohnal Honza Šindler, ale Miček mu skvělým zákrokem šanci zlikvidoval. Hosté se nakonec v 79. minutě dočkali za bojovnost vyrovnání. Střídající Jakub Štrbák neskutečně rychlou střelou z vápna nádherně vyrovnal. Vše vypadalo remízově, než si trestný kop ze strany postavil kapitán a matador Hamrů Jiří Kobr. Jeho centr na přední tyč zaplul do branky. Do konce chyběly ještě čtyři minuty a Frýdlant se srdnatě tlačil před branku, ovšem gólově nepochodil. Hamry zvítězily 3:2 a ukončily sérii čtyř zápasů bez dosaženého bodu.

Sestava: Götz - Bartoš, Stejskal, Melichar, Jelínek - Záruba                   (55. Franc), Folda, Lachman, Kutílek (70. Štrbák) - Coufal,                   Šindler (80. Ponc)

Rozhodčí: Ruček - Salač, Rympler

Delegát: Fischer

Branky: 9. a 45. Vl. Prousek, 85. Kobr – 38. Šindler, 78. Štrbák